Helikopterli Şap

Helikopterli Şap Uygulamalarımız

Şap uygulamasının özelliği homojen,düz,boşluksuz, kaliteli bir beton elde etmektedir. Şap uygulamasının özelliği homojen,düz,boşluksuz, kaliteli bir beton elde etmektedir.

Özel Nitelikler
Kolay, hızlı ve ekonomik zemin kaplama sistemi. Darbelere ve aşınmaya dirençli. Dekoratif, renkli, kaymaz ve tozutmaz yapı. Kolay temizlenme, kir ve leke tutmama ve cila gerektirmeden kendiliğinden parlama özelliği.

Helikopterli şap Zeminlere; sağlamlık, renklilik ve görsellik katmaktadır. Bu sayede uzun ömürlü ve kullanışlı alanlar tasarlanmış olmaktadır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Hakkımızda

logo Firmamız 9 yılı aşkın bir süredir endüstriyel zemin uygulama alanında faaliyet göstermektedir .Kurulduğu günden bugüne inşaat sektöründe kendisini kanıtlamış ve bu konuda kendisinden fazlası ile söz ettirmiştir. 

Diğer sitelerimiz

Duyurular

Lider Zemin, kaliteli hizmetiyle işinize değer katıyor. Helikopterli beton, helikopterli şap, renkli zemin uygulamaları ve zemin uygulamalarına dair herşey için bize ulaşın.

Hızlı destek

0 532 315 29 54

Hamza YUMUK